Discussie over deze post

Avatar van User
Avatar van Dick Grijpink

Ik heb zelden zo'n zooitje ouwehoeren (excusez le mot) gezien als bij deze oorlog. In rotten van tien staan ze klaar om Donald Trump te veroordelen en de antisemieten komen onder hun steen vandaan als het over Israël gaat. Het eerste wat ik iedere ochtend doe, is kijken of Het islamistische tuig al verder op de knieën is gebracht. Ik ben een groot bewonderaar van het Perzische volk. Een oud, kwalitatief hoogwaardig volk dat al 47 jaar wordt geknecht door een primitieve afvalbak van de islam. Het wordt tijd dat zij eindelijk vrij komen en als dat gebeurt hebben zij dat aan Donald Trump en Israël te danken. De weifelende huichelaars die nu weer met internationaal recht gaan schermen zijn minderwaardige wezens die onze aandacht niet waard zijn. Ik ben mij ervan bewust dat er nog een lange weg is te gaan, maar heb geen enkel mededogen met Hezbollah en de aanhangers van dit verderfelijke regiem. Zonder enig voorbehoud zit ik in het kamp van Israël en de VS en dat blijft ook zo.

Avatar van Cobie Beudeker

Beste Rob, inmiddels geloof ik niets en niemand meer. Ik ben blij voor de Iraniërs dat er nu een vrij leven in zicht komt. Wat al die ‘kenners’ oreren, zal me een worst zijn. Wat Israël doet, begrijp ik wel, maar heb er geen goed gevoel over; waarbij ik denk aan de mensen die aan de Jordaanoever/de Westbank wonen. Wat de kolonisten daar doen, vind ik slecht en verwerpelijk. Dat Israël Hamas liever kwijt dan rijk is, snap ik. Dat Iran blij is dat die baardaap verdwenen is, vind ik heel fijn voor de Iraniërs, die van huis uit nooit Arabieren of Islamieten zijn geweest. Trump snap ik: hij wil China de wind uit de zeilen nemen, ook door Groenland willen bezetten.

(Ik moet er niet aan denken dat de Chinezen de wereldmacht pakken, die zijn helaas al overal geïnfiltreerd, zie de docu van Ruben Terlouw over de Nieuwe Zijderoute)dan nog liever de Russen, als ik al iets te kiezen zou hebben).

Het moment waarop deze oorlog begonnen is, komt Trump vast wel goed uit, gezien wat er mogelijk in de Epsteindocumenten staat; hij heeft nu tijd om die eerst zelf goed te lezen. Al denk ik niet dat hij ooit iets met kinderen heeft gedaan, wel dat hij bij Epstein op bezoek is geweest en gek is op mooie vrouwen en die had Epstein ook in de aanbieding. Toen Trump bij zijn aantreden zei: ‘I wil drain the swamps’, zal hij ongetwijfeld mede Epstein hebben bedoeld; met in zijn achterhoofd de ellende die hij gezien/gehoord had over Epstein. En ik snap dat het er niet eerder wat aan heeft kunnen doen. En niet vergeten: ook Trump is maar een gewoon mens, met al zijn fouten en gebreken; wie zonder zonde is, werpe de eerste steen.

En nu dat gezeik over ‘internationaal recht’: liever mensen laten lijden, omdat anders het internationaal recht wordt overtreden? Laat me niet lachen! Volgens het internationaal recht kunnen mannen kinderen baren! Worden verkrachters die zich ‘identificeren’ als vrouw, naar een vrouwengevangenis overgeplaatst! Het recht is zo krom als een hoepeltje. Zelfs het recht is niet meer te vertrouwen, ook niet in Nederland; denk aan S. Smeets en J. Demmink.

7 meer reacties...

Geen posts

Klaar voor meer?