Discussie over deze post

Avatar van User
Avatar van Dick Grijpink

Ik heb zelden zo'n zooitje ouwehoeren (excusez le mot) gezien als bij deze oorlog. In rotten van tien staan ze klaar om Donald Trump te veroordelen en de antisemieten komen onder hun steen vandaan als het over Israël gaat. Het eerste wat ik iedere ochtend doe, is kijken of Het islamistische tuig al verder op de knieën is gebracht. Ik ben een groot bewonderaar van het Perzische volk. Een oud, kwalitatief hoogwaardig volk dat al 47 jaar wordt geknecht door een primitieve afvalbak van de islam. Het wordt tijd dat zij eindelijk vrij komen en als dat gebeurt hebben zij dat aan Donald Trump en Israël te danken. De weifelende huichelaars die nu weer met internationaal recht gaan schermen zijn minderwaardige wezens die onze aandacht niet waard zijn. Ik ben mij ervan bewust dat er nog een lange weg is te gaan, maar heb geen enkel mededogen met Hezbollah en de aanhangers van dit verderfelijke regiem. Zonder enig voorbehoud zit ik in het kamp van Israël en de VS en dat blijft ook zo.

Avatar van Jacqueline Schattorie-Osterop

"Ik hoor het hem roepen, terwijl hij er daarboven op los ontmaagdt: Lang leve Israël!"" Ik vraag me af of hij een uurtje daarvoor riep: "waar zijn mijn blauwe pillen?"

Ja, die duiders (op een gegeven moment worden deze duiders aangemerkt als experts)... op elk vlak op ieder onderwerp weten zij precies hoe de wereld denkt of zou moeten denken. worjemoevan. Mooi weekend!

6 meer reacties...

Geen posts

Klaar voor meer?